Wedstrijden U15 B

Trainer : Johny Vanhuffel

Datum Uur Onderwerp Score
za 12-01-2019 15:30 Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1 – K.V.C. Ichtegem Niv.1 1  –  3
za 19-01-2019 14:30 Sporting Keiem Niv.1 – Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1 0  –  4
za 26-01-2019 15:30 Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1 – Nieuw Sterk Vlug Dapp Handzame A Niv.1 7  –  0
za 02-02-2019 15:15 S.V.D. Kortemark Niv.2-1 – Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1 1 – 10
za 16-02-2019 15:30 Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1 – K. Excelsior Zedelgem B Niv.2-1 8 – 0
za 23-02-2019 14:30 K.F.C. Lichtervelde A Niv.2-1 – Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1 2  –  5
za 09-03-2019 14:30 K.V.C. Ichtegem Niv.1 – Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1
za 16-03-2019 15:30 Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1 – Sporting Keiem Niv.1
za 23-03-2019 14:30 Nieuw Sterk Vlug Dapp Handzame A Niv.1 – Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1
za 30-03-2019 15:30 Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1 – S.V.D. Kortemark Niv.2-1
za 13-04-2019 15:15 K. Excelsior Zedelgem B Niv.2-1 – Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1
za 27-04-2019 15:30 Sk Spermalie Middelkerke B Niv.2-1 – K.F.C. Lichtervelde A Niv.2-1

Kalender + Uur                                                                 Uitslag :

zat 1 september – 15:30                                                                                                                                   SKSM – VC VAMOS ZANDVOORDE                          6 – 0

zat 8 september – 14:00                                                                                                                                            KSK. SNAASKERKE – SKSM                                        1 – 10

zat 15 september – 14:30                                                                                                                                 KEG. GISTEL – SKSM                                                    0 – 9

don 27 september – 19:00                                                                                                                               SKSM – VKSO. ZERKEGEM                                        3 – 1

zat 29 september – 14:30                                                                                                                                     KWS. OUDENBURG – SKSM                                       3 – 4

zat 6 oktober – 15:30                                                                                                                                                 SKSM – KSV. BREDENE                                               5 – 1

zat 13 oktober – 15:30                                                                                                                                  FUSION OOSTENDE – SKSM                                     5 – 6

zat 20 oktober – 15:15                                                                                                                                            VC VAMOS ZANDVOORDE – SKSM                         3 – 8

zat 27 oktober – 15:30                                                                                                                                               SKSM – KSK. SNAASKERKE                                       8 – 1

zat 3 november – 15:30                                                                                                                                         SKSM – KEG. GISTEL                                                    10 – 0

zat 10 november – 14:00                                                                                                                                    VKSO. ZERKEGEM –SKSM                                            1 – 4

zat 17 november – 15:30                                                                                                                                     SKSM – KWS. OUDENBURG                                          1 – 1

zat 24 november – 14:00                                                                                                                                     KSV. BREDENE – SKSM                                                   0 – 10

zat 1 december – 15:30                                                                                                                                              SKSM – FUSION OOSTENDE                                         6 – 1